MATEŘSKÁ ŠKOLA HOŘÍN

Malá, dvoutřídní MŠ s kapacitou 36 dětí, se nachází v klidné části obce Hořín. Provoz MŠ je celodenní, od 6.30 do 16.00 hodin. Původně rodinný dům slouží pro účely předškolního vzdělávání od roku 1970. Budova prošla několika rekonstrukcemi, naposledy po ničivých povodních v r.2002. Interiér je moderně, vkusně a účelně vybaven. Obě třídy jsou heterogenní, v jedné se vzdělává 19, ve druhé 17 dětí ve věkově smíšeném složení. V přízemí MŠ se nachází společná šatna, třída „zajíčků“, oddělená umývárna s wc dívek i chlapců, technická místnost. V prvním patře je třída „medvídků“, společné wc s umývárnou a sprchovým koutem, jídelna, přípravná kuchyňka, kancelář. K objektu přísluší travnatá, oplocená zahrada se vzrostlými stromy, keři, pískovištěm a certifikovanými herními prvky. Přilehlý rozsáhlý park a prostředí podél povodí řek nabízí dostatek příležitostí a prostoru pro pravidelný pobyt v přírodě. Rozmanité ekosystémy v celoročních proměnách lze využívat k osvojování environmentální výchovy. MŠ úzce spolupracuje s rodiči, se zřizovatelem, se sousední ZŠ, pedagogicko-psychologickou poradnou, logopedem, pediatrem.

ZNOVUOTEVŘENÍ MŠ HOŘÍN

25. 5. 2020

Otevření MŠ

Ochrana zdraví MŠ

Čestné prohlášení

Prosíme rodiče, kteří dosud nezaslali svůj e-mailový kontakt, aby tak učinili.

LETNÍ PRÁZDNINY

Provoz MŠ: